خرید و فروش فوم پلی اتیلن

فوم بسته بندی
۱۳۹۶/۰۴/۱۸
فروش فوم پلی اتیلن
فروش فوم پلی اتیلن در تبریز
۱۳۹۶/۰۵/۰۵

فوم پلی اتیلن دارای کاربرد های زیادی می باشد بنابرین از آن جایی که می توان فوم های پلی اتیلنی را در تنوع های زیاد از قبیل رنگ و سایز دلخواه و به شکل های لوله ای و ورقه ای و توری و رولی تهیه کرد مورد توجه صنعت های بیشتری واقع شده است . امروزه بسیاری از مردم که ساختمان هایشان در هنگام ساخت و ساز نسبت به صدا و گرما عایق کاری نشده است برای ورود و خروج صدا و همچنین برای صرفه جویی در مصرف انرژی و جلو گیری از اتلاف گرما رو به عایق کاری بعد از ساخت و ساز آورده اند که در این میان محصولات و موادی همچون فوم پلی اتیلن به علت قیمت مناسب و مزیت های دیگر که نسبت به سایر فوم ها و عایق ها دارد مورد توجه واقع شده است .
فوم های پلی اتیلن رولی ضخامت هایی از قبل ۰٫۹ میلی متر تا ۷۵ میلی متر دارند و همچنین قطرهای ان نیز بین ۵ میلی متر تا ۳۰ میلی متر متغییر می باشد و به صورت رول می باشد که بنا به خواسته ی خریدار در سایز دلخواهشان ارائه می شود .
فوم پلی اتیلن قابلیت این را دارد تا به صورت های چسبی و حرارتی بر روی پارچه و چرم و الومنیوم و … لمینت شوند و به دو صورت ساده و روکش الومنیومی به خرید و فروش برسند .

فوم پلی اتیلن رولی
فوم پلی اتیلن را می توان از ضخامت ۱ میل به بالا و با رول هایی به طول ۵۰ متری تا عرض حداکثر ۱۵۰ سانتی متری در بازار تهیه و خرید کرد.
فوم پلی اتیلن به دلیل اینکه علاوه بر عایق کاری در صنایع دیگری همچون صنعت کیف و کفش سازی و تشک سازی و همچنین صنعت خودرو سازی و سراجی و مخابرات نیز کاربرد دارد و مورد استفاده قرار می گیرند خواهان زیادی دارند و این صنایع از مشتری های دائمی فوم های پلی اتیلنی به شمار می آیند .
از جمله خصوصیت دیگری که فوم پلی اتیلن دارد و خرید و فروش آن را نسبت به سایر فوم ها افزایش می دهد می توان به سبکی و زیبایی و مقاومت بالا و ضربه گیری و قابلیت بازیافت وهمچنین قیمت مناسب و تنوع در رنگ ها و سایز آن ها دانست. اکثر فوم های پلی اتیلن معمولا ساختاری با سلول های بسته دارند که کاربرد آن ها را برای مواردی که نیاز به وزن کم و سبکی دارند الزامی می کند و این سبکی و وزن کم باعث حمل ونقل راحت تر و نصب آسان تر می باشد و چون موادی که استفاده می شود قابل بازیافت می باشند و آلودگی ندارند بنابرین خریدار با در نظر گرفتن همه این خصوصیات فوم پلی اتیلن را برای عایق کاری در نظر می گیرد.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد انواع فوم ساختمانی و فوم بسته بندی با تیم فوم برتر ایرانیان تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *