فروش فوم پلی اتیلن در تبریز

خرید و فروش فوم پلی اتیلن
خرید و فروش فوم پلی اتیلن
۱۳۹۶/۰۵/۰۴
فروش فوم پلی اتیلن در تهران
فروش فوم پلی اتیلن در تهران
۱۳۹۶/۰۵/۰۸

شهر تبریز نیز به دلیل پر جمعیت بودن و نیاز بالای مردم و افزایش راحت طلبی مردم،پیشرفت زیادی در صنعت های گوناگون ،از جمله ساختمان سازی و همچنین تولید فوم ها و عایق ها کرده است . به دلیل وزن بسیار کم فوم پلی اتیلن که باعث کاهش وزن بنا نیز می شود و هچنین به علت راحتی حمل و نقل و راحتی جدا سازی طبقات از یکدیگر و ایجاد دیوار های جدا کننده این فوم فروش زیادی در شهر تبریز داشته و دارد . علاوه بر این ها به دلیل اینکه عایق های پلی اتیلنی به عنوان پوششی برای لوله های آب سرد و گرم به حساب می آیند کاربرد فراوانی در این زمینه دارند.فوم پلی اتیلن به دلیل خاصیت ضد میکروبی که دارند در سقف سوله ها و سالن های بزرگ و ورزشگاه ها و استخر ها و بیمارستان ها نیز به کار برده می شوند . دلیل دیگر فروش زیاد این محصولات در تبریز و شهر های بزرگ دیگر استفاده از آن ها در کف و دیوارها ی سرویس های بهداشتی و آشپزخانه ها و پشت بام ها و… به عنوان عایق رطوبتی و ممانعت از نفوذ آب و رطوبت می باشد .فوم های پلی اتیلنی به علت اسفنجی بودن و بسته بودن حباب های هوا قابلیت ضربه پذیری دارند و جهت بسته بندی محصولات در مقابل ضربه در کارخانه جات به کار برده می شوند . به دلیل امکان نصب سریع و آسان استفاده از فوم پلی اتیلن در انبوه سازی شهر های بزرگ همچون تبریز مقرون به صرفه می باشد.

فروش فوم پلی اتیلن
شرکت های تولید کننده در تبریز فوم ها را به صورت عمده و خرده و به صورت های مختلف به فروش می رساند . هر کدام از انواع فوم ها ضخامت های متفاوتی دارند که به صورت زیر تولید و به فروش می رسند .
۱-فروش ورق فوم پلی اتیلن از ضخامت های ۱ میلیمتر تا ۳۵ میلیمتر، که فوم های ورقه ای پلی اتیلن انعطاف پذیر بوده و دانسیته آن ۲۵ می باشد و به عنوان عایق صوتی و حرارتی در بسته بندی لوازم خانگی به فروش می روند و علاوه بر آن ها می توان به عنوان عایق صوتی و حرارتی و رطوبتی در ساختمان ها و صنایع خودروسازی و دکوراسیون و تولید تشک های طبی و ورزشی به کار می رود.
۲-فروش تخته فوم پلی اتیلن از ضخامت ۴۰ میلیمتر تا ۱۲۰ میلیمتر
۳-فروش لوله فوم پلی اتیلن از ضخامت ۱۲ میلیمتر تا ۷۵ میلیمتر، فوم های لوله ای به دلیل اینکه ضریب انتقال حرارتی آن ها مناسب می باشد در عایق بندی تاسیسات حرارتی و برودتی به کار می روند و فروش آن ها در عایق کاری لوله های آب سرد و گرم و تاسیسات ساختمان ها چشمگیر می باشد و همچنین خاصیت ضربه پذیری آن لوله ها را از ضربه ها در امان نگه می دارد .
۴-فروش میله فوم پلی اتیلن از قطر ۱۰ میلیمتر تا ۵۰ میلیمتر
۵-فروش توری فوم پلی اتیلن با عرض ۸ سانتیمتر تا ۱۲ سانتیمتر
علاوه بر آن ها تولید و فروش انواع فوم های دیگر در بسته بندی کالا ها و …را نیز می توان در نظر گرفت .
فوم ها ی پلی اتیلن در تبریز در رنگ ها و طرح های متنوع و بسته به نیاز مشتری در اختیارشان قرار می گیرد و مصرف کنندگان آن ها را در عایق کاری ساختمان ها و تاسیسات و صنعت سوله سازی و بسته بندی محصولات صنعتی و خانگی و محصولات کشاورزی و تولید مبلمان و … استفاده می کنند و به دلیل زیبایی منحصر به فرد و تنوع رنگی بالا و مقاومت بالا و همچنین قابلیت بازیافت شدن جز فوم های پر فروش در تبریز به شمار می آیند.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد انواع فوم ساختمانی و فوم بسته بندی با تیم فوم برتر ایرانیان تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *