صادرات فوم پلی اتیلن به عراق

فوم پلی اتیلن در کشتی
تفاوت ها و شباهت های فوم پلی اتیلن pe و فوم سایلنت eva
۱۳۹۶/۰۷/۱۸
فوم پلی اتیلن پلاستیکی
معایب فوم پلی اتیلن پلاستیکی در عایق بندی
۱۳۹۶/۰۸/۰۷

ایران از جمله کشور های در حال توسعه می باشد که به سرعت در حال پیشرفت می باشد و تولیدات فراوان از جمله در زمینه تولید فوم پلی اتیلن با استفاده از نیرو های غنی دارد و چشم اندازی شگرف در بازار جهانی برای خود پیدا کرده است . کشور ایران دارای زیر بنای قوی صنعتی می باشد و با هوشمندی و سخت کوشی و زبر دستی مردم در صنعت تولید فوم پیشرفت زیادی کرده است و نسبت به کشور های بسیار دیگری ، در این را موفق تر بوده است .
عراق کشوری است که در خاورمیانه و جنوب آسیای غربی قرار دارد . این کشور از شرق با ایران همسایه می باشد . عراق کشوری جنگ زده است که جنگ باعث ویرانی های زیادی شده است . زمانی که در کشوری جنگ می شود تمام سازه ها به هم می ریزد و ساختمان ها ویران می شود و شرایط سخت زندگی برای مردم فراهم می باشد ، بنابراین نیاز به نو سازی ها ، افزایش پیدا می کند . ساختمان سازی ها شروع می شود و مردم برای رفاه بیشتر تلاش می کنند . عراق نیز در حال خلاصی از جنگ می باشد و رو به توسعه می رود .

خصوصیت فوم پلی اتیلن صادراتی

فوم ها از جمله پر کاربرد ترین مواد می باشد و از ترکیب پلی اتیلن فشرده و حباب های ریز هوا به وجود می آید . فوم ها به عنوان عایق های صدا و رطوبت و حرارت در ساختمان سازی به کار می روند و همچنین به عنوان عایق های لوله های آب گرم و سرد ، بسته بندی های مواد غذایی و دارویی و بسته بندی لوازم شیشه ای یا لوازم های صوتی و تصویری و … به کار برده می شوند زیرا ساختار بسیار نرم و انعطاف پذیر دارند . فوم های پلی اتیلن به دلیل خاصیت ضد آب بودن و مقاومت شیمیایی بالا یی که دارند و قیمت مناسب آن و سهولت و راحتی نصب و حمل و نقل و عدم آلودگی های محیط زیست و ضد میکروب بودن باعث شده به جای بسیاری از فوم های دیگر به کار برده می شوند . یک کشور در حال توسعه مانند عراق که جنگ باعث ویرانی هایی در آن شده است نیاز به ساخت و ساز فراوانی دارند و نیاز به عایق هایی هم چون فوم که در ساخت و ساز استفاده می کنند دارند و چون تولیدات یک کشور جنگ زده به حداقل می رسد نیاز می باشد که برخی مواد خود را از کشور های دیگر تهیه کنند و فوم از جمله این مواد می باشد که کشور عراق برای توسعه و ساخت و ساز به آن نیاز دارد .

صادرات فوم پلی اتیلن به عراق

صادرات فوم پلی اتیلن

صادرات فوم ها به صورت عمده برای فروشندگان و تولید کنندگان سود آوری های زیادی دارد و فوم های تولید شده در ایران از کیفیت بالایی بر خوردار می باشد .
فوم پلی اتیلن به دلیل این که با هر شرایطی سازگار می باشد و به دلیل تنوع در رنگ بندی ها و کیفیت بالا کاربرد های زیادی پیدا کرده اند .
فوم های تولیدی در ایران حدود ۲۷ درصد از صنعت ها را از جمله در خودرو سازی و ساختمان سازی و صنایع ورزشی و تولید کیف و کفش و تشک های طبی و صنایع بسته بندی و صنایع نظامی و تولید گل های مصنوعی و بسیاری دیگر را شامل می شود .
هزینه تولید در کشور های توسعه یافته و کشور های جنگ زده و یا کشور هایی که به تازگی از جنگ رها شده اند بسیار بالا می باشد و روز به روز هم در حال افزایش می باشد ولی با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی در ایران و ساخت و ساز ها و قالب بندی ها باعث شده است که محصولاتی هم چون فوم در ایران با قیمت پایین تری تولید شوند و کشور های زیاد قصد خرید از این کشور را داشته باشند . کشور ایران با صادرات فوم به عراق علاوه بر سود آوری ها یی که برای خود داشته باعث نقش مهمی در ساخت و ساز این کشور شده است .

جهت اطلاعات بیشتر در مورد انواع فوم ساختمانی و فوم بسته بندی با تیم فوم برتر ایرانیان تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *